Lipiec 2022
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Najnowsze Komentarze
  • anor on Zatrucie glikozydami naparstnicyMasakra :) Ja miałam takie zatrucie i bardzo, ale to bardzo cierpiałam. Czułam się fatalnie w czasie tego zatrucia. Jednak obecnie wszystko ze mną w porządku :)
  • Daria on Choroby samoistne i objawoweJa niestety nie mogę mieć dzieci :( Jest mi z tego powodu bardzo smutno. Mam nadzieję, że załapię się na jakiś rewolucyjny przełom w medycynie. Kobieta bez dzieci moim zdaniem

Choroba morska i samochodowa

Pacjenci dysponujący dużą ilością gotówki, chcący zafundować sobie chorobę morską, wybierają jeden z rejsów organizowanych przez biuro podróży, obojętnie, krajowym czy zagranicznym statkiem, na Wyspy Kanaryjskie, po Morzu Śródziemnym itd. Pacjenci nieco ubożci wybierają prom do Kopenhagi albo Helsinek. Nisko uposażeni pacjenci decydują się na przelot samolotem, linią krajową, albo dalekobieżnym autobusem.

Bardzo odporni pacjenci powinni wybrać sobie jako termin rejsu – aby nie zawieść się przynajmniej w tej jednej dziedzinie, bo jak wynika z relacji tych, co już płynęli, w innych dziedzinach rejs zawodzi – wczesną wiosnę lub późną jesień, kiedy dzięki licznym sztormom liczyć mogą na pełen wachlarz objawów morskiej choroby, a nie tylko na jakąś mało udaną namiastkę.

Choroba samochodowa może trwać nawet kilka lat, w zależności od tego, jakie cierpiący na nią pacjent ma możliwości dojścia do źródła, aby otrzymać samochód poza kolejką, lub do pieniędzy, aby kupić go na giełdzie. Jeśli po kupieniu samochodu udaje się cierpiącemu na tę chorobę nazajutrz go rozbić, choroba przechodzi stosunkowo szybko. Niemożność otrzymania części do rozbitego samochodu sprawia, że po pierwszym okresie, bolesnym dla cierpiącego, choroba zaczyna, w miarę jak kolejne obietnice otrzymania części spełzają na niczym, ustępować. Jeśli tylko jakiś nieprzewidziany przypadek nie sprawi, że któregoś dnia potrzebne części się pojawią, choroba mija na ogół bez śladu już po roku, dwóch oczekiwania. Jeśli natomiast nie udaje się cierpiącemu na tę chorobę od razu rozbić samochodu, skutecznie leczy z niej rajd dookoła Europy w towarzystwie rodziny fiatem 126p lub syreną.

Leave a Reply