Lipiec 2022
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Najnowsze Komentarze
  • anor on Zatrucie glikozydami naparstnicyMasakra :) Ja miałam takie zatrucie i bardzo, ale to bardzo cierpiałam. Czułam się fatalnie w czasie tego zatrucia. Jednak obecnie wszystko ze mną w porządku :)
  • Daria on Choroby samoistne i objawoweJa niestety nie mogę mieć dzieci :( Jest mi z tego powodu bardzo smutno. Mam nadzieję, że załapię się na jakiś rewolucyjny przełom w medycynie. Kobieta bez dzieci moim zdaniem

Wybielanie zębów u dentysty Warszawa

Dentysta Warszawa- wybielania w gabinecie czy w domu?

Mając do dyspozycji ofertę jaką może nam zaproponować dentysta Warszawa coraz chętniej odwiedzamy gabinety stomatologiczne. Jeszcze dwadzieścia lat temu zawód jakim był dentysta Warszawa nie zawsze za dobrze nam się kojarzył. Co prawda dentysta Warszawa był wtedy bardzo potrzebnym fachem, ale chodziliśmy do niego tylko wtedy, gdy zaszła taka konieczność. Jeśli na przykład bardzo bolał nas ząb, czy też jeżeli wypadała nam plomba. Teraz jednak czasy się trochę zmieniły, dentysta jest bardzo poważanym zawodem, a i coraz więcej z nas dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że zadbane zęby, to nie tylko kwestia zdrowotna, ale także estetyczna. I tak na przykład jeżeli chcemy wybielić swoje uzębienie, to do wyboru mamy kilka metod. Jedną z nich jest wybielanie w domu, a drugą wybielanie w gabinecie dentystycznym. Miłośników jednego jak i drugiego rozwiązania nie brakuje, bo przecież każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że śnieżnobiałe zęby są naszą wizytówką. Jeżeli widzimy kogoś po raz pierwszy, to bardzo dużą uwagę zwracamy na jego wygląd fizyczny, a zadbane zęby, ręce i dłonie, to podstawa. Dlatego też, stomatologia estetyczna cieszy się tak dużą popularnością. Kiedyś na wybielanie zębów decydowały się tylko gwiazdy światowego ekranu. Dostępne wtedy na rynku metody były bardzo skuteczne, ale także bardzo drogie. Dziś na szczęście ta sytuacja się trochę zmieniła, i biały uśmiech może mieć każdy z nas.

Wybielanie- dentysta Warszawa

/ Jeżeli chodzi o wybielanie zębów w domu, to na rynku mamy kilka nowoczesnych preparatów. Większość metod opiera się na nakładaniu na zęby specjalnego żelu. Należy go trzymać przez jakiś czas, na przykład przez pół godziny. Żeby osiągnąć satysfakcjonujący efekt należy uzbroić się w cierpliwość. Działanie żelu widać dopiero po kilku aplikacjach. Wyżej wymieniona metoda ma swoje wady i zalety. Zaletą jest możliwość samodzielnego decydowania o tym kiedy przestać aplikować żel. Wadą jest natomiast skutek uboczny jakim może być pojawienie się nadwrażliwości dziąseł i zębów. Co prawda, nie każdy będzie borykał się z takim skutkiem ubocznym, ale należy to wziąć pod uwagę. Jeśli jednak zależy nam na szybkim i bardziej profesjonalnym efekcie, to dentysta Warszawa może nam zaproponować bardzo specjalistyczny zabieg. Na pierwszy rzut oka prezentuje się on bardzo podobnie do tego wykonywanego w domu. Podczas wizyty stomatolog sprawdza stan naszego uzębienia, pokazuje nam jaki efekt będzie można uzyskać i również nakłada na zęby specjalny żel. Różnica polega jednak na tym, że w gabinecie dentystycznym po aplikacji żelu następuje także naświetlanie specjalną lampą LED, która emituje niebieskie światło. W ten sposób efekt zabiegu jest wzmocniony i bardzo szybki. Już po jednej wizycie widać ogromną różnicę w kolorze uzębienia. Co warto również zaznaczyć, taki zabieg jest bezinwazyjny i nie niesie za sobą żadnych skutków ubocznych. W tym przypadku nie ma mowy o pojawienia się nadwrażliwości dziąseł czy choroby zębów.

Leave a Reply