Lipiec 2022
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
uzaleznienie od hazardu lublin
Najnowsze Komentarze
  • anor on Zatrucie glikozydami naparstnicyMasakra :) Ja miałam takie zatrucie i bardzo, ale to bardzo cierpiałam. Czułam się fatalnie w czasie tego zatrucia. Jednak obecnie wszystko ze mną w porządku :)
  • Daria on Choroby samoistne i objawoweJa niestety nie mogę mieć dzieci :( Jest mi z tego powodu bardzo smutno. Mam nadzieję, że załapię się na jakiś rewolucyjny przełom w medycynie. Kobieta bez dzieci moim zdaniem

Jak nie stać się pacjentem na wakacjach? – dalszy opis

W ten sposób bez większego trudu i wysiłku dochodzimy do wniosku, że najzdrowsze wakacje spędzić możemy tylko w domu, gdzie w każdej chwili dysponujemy kompletem potrzebnych nam lekarstw oraz numerów telefonów na wypadek, gdyby potrzebne nam było jeszcze jakieś lekarstwo, którego nie wiadomo właściwie dlaczego jeszcze nie mamy. Świeże powietrze, na które zwracał uwagę lekarz, zapewnią nam spacery do parku – ale też bez przesady, ponieważ idąc po świeże powietrze w mieście można wpaść pod samochód, co w sumie kosztowałoby nas więcej zdrowia, niż dałoby nam świeże powietrze w parku.

Jak i o co pytać w zaufaniu? latnienie licznych, osobistych i telefonicznych, poradni zaufania stwarza dla każdego pacjenta praktyka problem, jak je racjonalnie wykorzystywać, o co w nich pytać, aby nie przegapić przypadkiem jakiegoś źródła, z którego uzyskać można poradę. Wychodząc naprzeciw pacjentom praktykom, którzy chcą skorzystać z poradni zaufania, a chwilowo nie przychodzi im do głowy, w jakiej konkretnie sprawie, przedstawiamy poniżej zestaw pytań do wykorzystania:

Znajome panie rozpuszczają o mnie plotki, że jako mężczyzna w ogóle się nie liczę. Czy możecie mi podać adresy kilku pań, które skłonne byłyby rozpuszczać plotki mówiące coś wręcz przeciwnego?

Leave a Reply