Październik 2022
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
naklejka els
Najnowsze Komentarze
  • anor on Zatrucie glikozydami naparstnicyMasakra :) Ja miałam takie zatrucie i bardzo, ale to bardzo cierpiałam. Czułam się fatalnie w czasie tego zatrucia. Jednak obecnie wszystko ze mną w porządku :)
  • Daria on Choroby samoistne i objawoweJa niestety nie mogę mieć dzieci :( Jest mi z tego powodu bardzo smutno. Mam nadzieję, że załapię się na jakiś rewolucyjny przełom w medycynie. Kobieta bez dzieci moim zdaniem

Archive for the ‘Ortodonta’ Category

Dziecko u ortodonty

Ortodonta Warszawa – korekcja wad zgryzu u dzieci

Pierwsze oznaki nieprawidłowości w uzębieniu najczęściej dostrzegane są w dzieciństwie. Tak ważne jest więc by rodzice, którzy dostrzegli wady u swoich dzieci nie bagatelizowali problemu i udali się do odpowiedniego specjalisty, który pomoże skorygować nieprawidłowy zgryz. Ortodonta Warszawa zajmuje się profilaktyką i leczeniem związanym z wszelkimi nieprawidłowościami w obrębie szczękowo-twarzowym oraz korekcją wad uzębienia. Odpowiednio wcześnie podjęte leczenie wpływa adekwatnie na krótszy czas terapii oraz gwarantuje osiągnięcie zamierzonych efektów. Podobnie jak w przypadku dorosłych leczenie podjęte w odpowiednim momencie pozwoli zahamować rozwijanie się próchnicy oraz stanowi skuteczną profilaktyką przeciwko paradontozie. Na wady Read the rest of this entry »